גבות בשיטת הפודרה

נשים בעלות גבות דקיקות, חסרות, קצרות ובעלות מראה גבות שקוף, מחפשות ללא הרף אחר הטכנולוגיה והשיטה שתביא למילוי הגבות וליצירת מראה גבות בעלות נוכחות הניתנות לעיצוב בקלות, ולהתאמה למבנה הפנים. עיצוב גבות הוא צורך לצד טרנד אופנתי, כאשר חשיבות עיצוב הגבות והשפעתן על מראה הפנים היא מכרעת.

בעבר נהוגות היו שיטות לאיפור הגבות או ליצירת מראה גבה קבועה באמצעות קעקוע. מראה זה היה מראה מצויר ולא טבעי, נותר לכל החיים ולא אפשר שינוי בעיצוב הגבה במקרה הצורך, ועל כן נדרש לחלופות מתקדמות יותר. 

בין השיטות המובילות לעיצוב גבות קבוע במראה טבעי ניתן למצוא את שיטת הפודרה.

מהי שיטת הפודרה?

מילוי גבות בשיטת הפודרה הוא מסדרת שיטות האיפור הקבוע, ומתבסס למעשה על ההצללה שיוצרת הפודרה כאיפור, על הגבה, מה שמסייע הן במילוי של הגבה והן ביצירת מראה המשכי,טבעי ורך. הפרוצדורה מתבצעת ע"י החדרת מחט עדינה אל העור, שמפזרת פיגמנט עדין , אשר ממלא את הגבה בפודרה במראה מוצלל וטבעי.

יתרונות של שיטת הפודרה

בין כלל השיטות הקיימות בענף האסתטיקה למילוי ולעיצוב גבות, שיטת הפודרה זוכה להצלחה ולפופולריות בזכות מגוון יתרונות שהיא מספקת:

טיפול מהיר- הטיפול מתבצע במהירות, אורך כשעה ונדרשים שני טיפולים לחיזוק ולהשלמה של מראה הגבה הרצוי.

עלות- עלות הטיפול נמוכה מעלויות של איפור קבוע בשיטת השערה וטיפולים מתקדמים אחרים.

התאמה- מתאים לכל סוגי הגבות, גווני השיער והליקויים, לרבות למילוי חוסרים נקודתיים של שיער בגבה.

מראה טבעי- בזכות ההצללה העדינה והמשיחה של המחט ברפרוף מעל פני העור מתקבל מראה טבעי והשתלבות עם השערות הקיימות בגבה ולא מראה מצויר או מצועצע.

כאב- טיפול בהצללה בשיטת הפודרה אינו כרוך בכאב ואינו דורש החלמה או הסתגלות מכל סוג.

חסרונות השיטה

הטמעת הצבע- הטמעת הצבע וההתמזגות בעור ובמראה הפנים אורכת כשמונה שבועות, ואינו מתקבל בצורה מידית.

דהייה- צבע הפיגמנט בשיטת הפודרה נוטה לדהות בחשיפה לשמש ומצריך חידוש מדי מספר חודשים, בהתאם לסוג העור.

שיטה זו עומדת לצד שיטות נוספות דוגמת שיטת השערה ושיטת מיקרובליידינג אשר משמשות למילוי גבות קבוע וליצירת מראה טבעי. בבחירה בין השיטות מוטב להיוועץ באנשי המקצוע הנכונים, תוך בחירה בשיטה יעילה ומותאמת, על פי סוג עור הפנים, מצב הגבה וצרכי המילוי וכמובן העדפה אישית ותקציב. חשוב לעבוד עם מכון מקצועי ומנוסה המחזיק במספר סוגי טכנולוגיות ומקפיד על עבודה במיומנות, מקצועיות וסטריליות.