עיצוב גבות בשיטת השערה

 

פתרונות למילוי ולחידוש מראה הגבות קיימים בענף האסתטיקה מזה שנים, כאשר הפופולריים והבולטים שבין הפתרונות הללו הם שיטת מיקרובליידינג ושיטת השערה. על פניו מדובר בשתי שיטות דומות במיוחד, כאשר בשתיהן המטרה היא מילוי, הרמה, חידוש ויצירת מסגרת לפנים באמצעות עיצוב מחדש של הגבה.

שתי השיטות מיועדות עבר בעלות גבות דלילות, קרחות בגבות, חוסר סימטריה, ותחלואות אחרות של הגבה. שתי השיטות הן שיטות מילוי של הגבה, אשר מסתייעות בשיער הטבעי, ובאמצעות הזרקה עדינה של פיגמנט בצבע זהה, היוצר הדמיה של זקיק שערה, ומספק מראה גבה עשירה ומלאה.

ההבדל היחיד הוא למעשה במכשיר, כאשר בשיטת השערה מדובר במכשיר הפועל על אנרגיה חשמלית, ובשיטת המיקרובליידינג במכשיר ידני. לעור דקיק ורגיש ולטיפול נקודתי בלבד השיטה הידנית עשויה להיות מתאימה יותר, בעוד שמילוי מלא של הגבה וצורך מקיף יותר- ימצא מענה באמצעות המכשיר החשמלי אתו מתבצעת ההחדרה בטיפול בשיטת השערה.

 

כמה זמן אורך הטיפול בשיטת השערה?

בשתי השיטות נדרשים בממוצע שני מפגשים לצורך מילוי הגבה והגעה לתוצאה הרצויה, וזאת לאחר מפגש שיכלול תשאול רפואי, בדיקה, תכנון והדמיה. זמן הטיפול עשוי להשתנות בהתאם לצרכי המטופל/ת, כמו גם כמות הטיפולים. במקרים ייחודיים ידרשו שלושה מפגשים, ליצירת התוצאה והמראה אופטימלי.

האם הטיפול כואב?

החדרת הפיגמנט לעור בשיטת השערה אינו מתבצע בדרכים פולשניות, וחודר לשכבה שטחית יחסית של העור,  ועל כן אינו כרוך בכאב. יחד עם זאת, תיתכן רגישות מקומית, עקצוץ ואף תחושת אי נוחות, בעת ביצוע הטיפול ובשעות שלאחריו. במעמד הטיפול ניתן לעשות שימוש במשחות מאלחשות להקלה, ועם סיום הטיפול במשחות מקררות בעלות אחוזי שומן ולחות גבוהים, שגם מקלים על הרגישות וגם מסייעים בספיגת הפיגמנט בעור בצורה מיטבית.

לכמה זמן זה מחזיק?

בשונה מקעקוע, בו מוזרק הפיגמנט אל עומק שכבות העור, החדרת הפיגמנט בעת מילוי גבה בשיטת השערה ובשיטת המיקרובליידינג היא החדרה על גבי הדרמיס העליון בלבד. תאים אלו נוטים להתחלף לחלוטין מדי כשלוש ועד חמש שנים, התקופה בה תיעלם תוצאת הטיפול לחלוטין. עם זאת, כבר אחרי כשמונה חודשים עד שנה, בעקבות התחדשות חלק מן התאים, ניתן יהיה לראות ירידה באיכות ובמראה, דהייה של הצבע, ויעלה הצורך בחידוש הטיפול.

חשוב לבצע את הטיפול אל מול קוסמטיקאית מיומנת ומוסמכת, בעלת היכרות עם שתי השיטות, ויכולת לבצע את ההתאמה המיטבית לעור המטופל/ת ולצרכי הגבה.

 

אם גם את רוצה כל בוקר לקום, להסתכל במראה ולהתפעל מגבות מושלמות ,
מעוניינת ביעוץ ראשוני ללא עלות?
צרי איתי קשר לתיאום 0545915113 אפרת ❤
17 תגובות
 1. Alexandr
  Alexandr אומר:

  He Makes Money Online WITHOUT Traffic!

  Most people believe that you need traffic to profit online…
  And for the most part, they're right!
  Fact is.. 99.99% of methods require you to have traffic.
  And that in itself is the problem..
  Because frankly, getting traffic is a pain in the rear!
  Don't you agree?
  That's why I was excited when a good friend told me that he was profiting, but with ZERO traffic.
  I didn't believe him at first…
  But after he showed me the proof, it's certainly the real deal!
  I'm curious what your thoughts are.
  Click here to take a look >> https://bit.ly/3mOAfVp
  Please view it before it's taken down.

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.